Przejdź do treści

7 najlepszych gier wideo dla dzieci w 2020 roku

  Najlepsze gry wideo dla dzieci 2020

  To normalne, że martwimy się o dzieci uzależnione od gier wideo. We współczesnym świecie trudno jest również ograniczyć dzieciom dostęp do gier wideo. Najlepszą opcją jest sprawienie, aby ich wrażenia z gry były jak najbardziej użyteczne. W tym przeglądzie przestawimy 7 największych i najnowszych tytułów opracowanych specjalnie dla użytkowników w wieku 6-14 lat.

  Wymiary LEGO – zestaw startowy

  Wiek: 7-14 lat.

  Ta wciągająca akcja została opracowana przez Traveller’s Tales i opublikowana przez Warner Bros. Interaktywna. w 2015 roku na konsole PS3, PS4, Wii U Xbox 360 i Xbox One.

  LEGO Dimensions to idealne rozwiązanie do rodzinnego grania. Pozwala również na wybór postaci z 30. w tym Dark Knight, Wizard i innych. Wszystkie one mają unikalne umiejętności, a jednym z zadań, które dziecko musi rozwiązać, jest określenie, która postać będzie najlepsza dla danej układanki. Dzięki różnorodności zagadek młody gracz będzie mógł poprawić logiczne myślenie, kreatywność i dbałość o szczegóły. Przy okazji sprawdź nasze kolorowanki LEGO.

  Just Dance 2020

  Wiek: 10+

  Just Dance to popularna gra taneczna dla twojego dziecka i jego przyjaciół. Właściwie, to może być wspaniały sposób na spędzenie czasu i zabawę dla całej rodziny.

  Każda piosenka ma swoją własną choreografię. Zadanie polega na jak najszybszym i jak najdokładniejszym powtórzeniu tanecznych ruchów wykonywanych przez aktorów na ekranie.

  (Gra jest dostarczana z kontrolerami ruchu lub kamerami (w zależności od platformy). Może być również zsynchronizowana z aplikacją zainstalowaną na smartphonie lub tablecie.)

  Samochody 2 (Cars)

  Wiek: 10+

  Prawdopodobnie najlepsza opcja dla najmłodszych, którzy lubią się ścigać. Samochód 2 jest świetny zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wybierz swoją ulubioną postać (oczywiście, większość dzieci chce grać w Błyskawicę McQueena, ale są też inne samochody, które potrafią robić całkiem niezłe sztuczki.

  Splatoon

  Wiek: 10+

  Splatoon nazywany jest jedną z najbardziej obiecujących dziecięcych gier wideo 2020 roku. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało umiejętności rysunkowe i wyobraźnię, to jest to właściwy wybór. Kiedy kartki papieru są małe i ograniczone, a prawdziwe obszary miasta nie są dozwolone, zrobić je bardziej kolorowe z graffiti, wziąć pistolet rozpryskowy i przynieść jasność wszędzie wokół.

  (Gracze mogą wybierać różne lokalizacje, przełączać się między kolorami i odłamkami oraz wykonywać misje na różne sposoby).

  Disney Infinity Marvel Super Heroes 2.0

  Wiek: 6+

  Cóż, ten nie jest tak edukacyjny, jak inne, ale i tak pomaga poprawić pamięć, wyobraźnię, poświęcenie i komunikację. I to jest jeden z najlepszych sposobów, aby zamienić miłość dziecka do Avengers w coś, co przyniesie mu przyjemność i poprawi zdolność do osiągania celów krok po kroku. Możecie wspólnie przechodzić te poziomy lub pomóc swojemu maluchowi zdobyć więcej punktów podczas zabawy z przyjaciółmi.

  Minecraft

  Wiek: 10+

  Rzeczywiście, Minecraft jest bardziej popularny wśród dorosłych niż dzieci. Jednakże są miliony graczy, którzy nadal chodzą do szkoły podstawowej i gimnazjum. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem logiki, kreatywności i wyobraźni u swoich dzieci, Minecraft będzie naprawdę dobry. Poza tym pomaga on poprawić umiejętności komunikacyjne w trybie multiplayer.

  Little Big Planet 3

  Wiek: 6+

  Wierzę, że LittleBigPlanet 3 jest najlepszą grą wideo dla dzieci w wieku 6-12 lat w 2020 roku. Pomimo tego, że ta gra w formacie puzzle-platformer została wydana w 2014 roku, nadal jest numerem jeden dla milionów rodziców na całym świecie. Weź swojego malucha i stwórz swój własny świat poziom po poziomie. Dzięki LittleBigPlanet możesz poprawić swoje relacje i rozwijać logikę i wyobraźnię poprzez niesamowitą rozgrywkę.