Przejdź do treści

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Kolorowanki z okazji Dnia Babci i Dziadka, które Twoje dzieci mogą pokolorować za darmo, to wyjątkowy sposób na uhonorowanie dziadków! Dzień Babci i Dziadka to dzień, w którym dziadkowie i wnuki spotykają się, aby uczcić starsze pokolenie i pokazać, jak bardzo ich kochasz i doceniasz. Kolorowanki na dzień babci i dziadka to świetny sposób na uczczenie tego dnia.

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka są miłe, ale czasami najbardziej wymownym sposobem na pokazanie miłości do dziadków, jest po prostu wspólne spędzanie czasu z nimi.

Laurka do kolorowania na Dzień Babci i Dziadka
Babcia i Dziadek kolorowanka dla dzieci
Dzień Babci i Dziadka - kolorowanka do wydruku dla dzieci
Medal na Dzień Babci - kolorowanka do druku
Medal na Dzień Dziadka – kolorowanka do druku
Dzień Babci kolorowanka dla dzieci
Dzień dziadka kolorowanka do druku
Dzień Babci i Dziadka - szablon do kolorowania
Dziadek kolorowanka do druku
Mandala na Dzień Babci do kolorowania
Moja Babcia - narysuj rysunek Babci
Mój Dziadek - narysuj obrazek Dziadka
Dziadek na wózku inwalidzkim - kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka dla Babci do druku
Dziadek i Babcia laurka do druku
Kochany Dziadek - kolorowanka z okazji dnia Dziadka
Babcia i Dziadek na huśtawce kolorowanka
Dziadek i Babcia z wnukami kolorowanka
Babcia i dziadek kolorowanki

Dziadkowie i pradziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu dziecka; mogą pomóc w wychowaniu, wnosząc pozytywny wkład w rozwój emocjonalny dzieci. Małe dzieci zawsze mają do nich głęboką sympatię. W końcu bez dziadków nie byłoby rodziców. Kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka do wydrukowania i kolorowania to świetny sposób na uhonorowanie dziadków, pokazując im, jak bardzo ich doceniasz i kochasz. Wystarczy kliknąć na miniaturę, aby przejść do kolorowanki. Następnie możesz ją wydrukować i pokolorować!

Dzień Babci i Dziadka malowanki

Idealne prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa niezwykle ważne dni w roku. To właśnie wtedy mamy okazję, żeby podziękować seniorom za ich dobre rady i pomoc, a także okazać im swoją miłość. Niestety, święta te wypadają na początku roku, czyli w momencie, gdy wielu z nas jest bardziej zabieganych niż zwykle. Przez to zdarza nam się zapomnieć o świętach naszych dziadków, które wypadają 21 i 22 stycznia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy listę prezentów, które będą idealne na tę okazję. Sprawdź również jakie kolorowanki przygotowaliśmy dla Was na Dzień Matki

1. Wspólne spędzanie czasu z babcią i z dziadkiem

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka są miłe, ale czasami najbardziej wymownym sposobem na pokazanie, że zależy Ci na dziadkach, jest po prostu wspólne spędzanie czasu. Nie każdy ma szczęście mieć dziadków w swoim życiu, ale nadal możesz sprawić, by te święta były wyjątkowe! Jednym ze wspaniałych sposobów uhonorowania naszych starszych jest odwiedzenie domu opieki i spędzenie tam czasu z seniorami.

2. Kalendarz z rodzinnymi zdjęciami

Jest to idealny prezent zarówno dla babci, jak i dziadka. Kalendarz ze zdjęciami całej rodziny będzie dawał radość przez cały rok. Każdy miesiąc to inne zdjęcie, inne wspomnienie chwil, spędzonych razem. Kalendarz jest idealnym pomysłem na prezent szczególnie w styczniu, czyli w miesiącu, gdy wiele osób nadal nie ma kalendarza na nowy rok. Dodatkowym plusem jest to, że gdy rok się skończy, zdjęcia można wyciąć i oprawić, przykleić na lodówkę albo włożyć do albumu.

3. Album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami jest kolejną dobrą opcją prezentową. Wielu starszych ludzi lubi przeglądać albumy i wspominać dawne czasy. Dlatego fajnym pomysłem jest stworzenie albumu, w którym umieścimy zdjęcia, na których jesteśmy z dziadkami. Warto te zdjęcia podpisać i do każdego dodać krótki komentarz od siebie. To z pewnością sprawi wiele radości dziadkom. Nie zapomnijcie zostawić kilku pustych stron w albumie. Będą one zapowiedzią kolejnych wspólnie spędzonych chwil.

4. Zestaw kaw, herbat, miodów

Obecnie wiele sklepów ma w swojej ofercie specjalnie skomponowane zestawy prezentowe. Możemy zaufać gotowym zestawom albo samodzielnie skomponować koszyk dla naszych dziadków. Jeśli zdecydujemy się na taki prezent, to za każdym razem, gdy nasi dziadkowie będą pić poranną kawę albo dodadzą trochę miodu do herbaty, pomyślą o nas. Dużym plusem takiego zestawu jest też fakt, że zostanie on z naszymi dziadkami na jakiś czas i w przeciwieństwie np. do czekoladek – będą mogli się nim cieszyć przez kilka miesięcy.

5. Kosmetyki

Jest to dość szeroka kategoria, w której znajdują się m.in. perfumy, balsamy do ciała czy sól do kąpieli. Dadzą one naszym dziadkom chwilę relaksu i odpoczynku, a także możliwość lepszego zadbania o siebie. W końcu każdy potrzebuje od czasu do czasu chwili dla siebie. Wiele osób może pomyśleć, że kosmetyki będą idealnym prezentem tylko dla babci, jednak nic bardziej mylnego. Z pewnością dziadkowie również ucieszą się z nowego płynu po goleniu czy zestawu perfum.

6. Coś praktycznego

Odwiedzając dziadków, łatwo zauważyć, że czegoś im brakuje lub jest coś, co ułatwiłoby im życie. Nie bójcie się kupić im w ramach prezentu nowego czajnika, poduszki ortopedycznej czy nowego zegarka. Twoich dziadków z pewnością uszczęśliwi fakt, że interesujesz się ich życiem i wiesz, czego im brakuje. Nawet jeśli ci się wydaje, że nowe radio nie jest odpowiednim prezentem na Dzień Babci czy Dzień Dziadka, to pamiętaj, że jeśli twój dziadek od 20 lat lubi słuchać tej samej stacji radiowej do śniadania, to z pewnością z takiego prezentu się ucieszy.