Przejdź do treści

Kolorowanki Dzień Matki

Dzień Matki to dzień świętowania, w którym dzieci wyrażają swoją miłość i uznanie dla swoich matek oraz szanują więź macierzyńską. Jest to coroczne wydarzenie obchodzone co roku 26 maja. Mamy nadzieję, że Twojemu dziecku spodobają się kolorowanki na Dzień Matki.

Dzień Matki kolorowanki

Dzień Matki – kolorowanki dla dzieci

Na tej stronie znajdziesz rysunki na Dzień Matki, które możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować w domu! Jest tak wiele możliwości wyboru – bukiety kwiatów, medale, proste obrazki dla małych dzieci i przedszkolaków oraz szczegółowe kolorowanki dla starszych dzieci i nastolatków do kolorowania w ten szczególny dzień!

Dzieci robią wiele rzeczy, aby ich mamy czuły się wyjątkowo na Dzień Matki. Dają kartki, kolorowanki, kwiaty swoim mamom. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was darmowe kolorowanki na Dzień Matki. Te arkusze do kolorowania będą wspaniałymi, ręcznie robionymi prezentami osobistymi dla Waszych ukochanych Mam.

Dzień Matki kolorowanka do druku
Kocham Cię Mamo - kolorowanka
Kolorowanka na dzień Mamy
Mandala na Dzień Matki - kolorowanka do druku
Rysunki dla mamy kolorowanka do druku
Rysunek na dzień Mamy
Bukiet na Dzień Mamy kolorowanka do druku
Laurka dla mamy do kolorowania
Medal na Dzień Matki
Kolorowanka dla Mamy
Super Mama - kolorowanka na Dzień Matki
Malowanka na Dzień Mamy
Serce na Dzień Matki kolorowanka dla dzieci
Kolorowanki na Dzień Mamy
Mama z synkiem kolorowanka
Wszystkiego najlepszego kolorowanka na Dzień Matki
M jak Mama kolorowanka na Dzień Matki
Urocza kartka na Dzień Matki do wydruku
Kocham Cię Mamo kartka na Dzień Matki
Kartka kolorowanka na Dzień Matki
Kolorowanki Dzień Mamy
Kwiaty dla mamy kolorowanka
Artystyczna kolorowanka na Dzień Mamy
Mama i córka kolorowanka do druku
Dzień matki - własnoręcznie robione prezenty

Dzień Mamy obchodzony jest w Polsce 26 maja. Święto dedykowane wszystkim rodzicielkom to doskonała okazja na okazanie im uczuć, odwdzięczenie się za trud włożony w wychowanie oraz idealna sposobność do wręczania prezentów w postaci kolorowanek na dzień Matki.

Kolorowanka laurka na Dzień Matki

Oprócz kwiatów i czekoladek warto zadbać o bardziej osobisty wydźwięk podarunku. Dlatego coraz więcej osób stawia na prezenty robione własnoręcznie. Nie zapomnij odwiedzić strony z kolorowankami na Dzień Babci i Dziadka :)

Album na zdjęcia z opisami i dedykacją

Prezent w stylu handmade to niekoniecznie "wyprodukowanie" jakiegoś przedmiotu od A do Z. Ważne, abyś skrupulatnie zaplanował to, co chcesz osiągnąć i włożył w to nieco trudu. Doskonałą opcją jest zatem stworzenie albumu ze zdjęciami.

Może chcesz podarować swojej mamie piękną kronikę z waszymi wspólnymi zdjęciami lub skupić się na jednym temacie fotografii (możesz na przykład umieścić w albumie wszystkie ujęcia z wakacji, na których jesteście razem)? A może ze starych albumów wybierz zdjęcia, które pokazują, jak dobrym rodzicem jest Twoja matka? Chcesz ją rozśmieszyć? Na pewno uśmiech zagości na jej twarzy, gdy jej oczom ukażą się zdjęcia przedstawiające ją w zabawnych sytuacjach lub kolorowanki na dzień Matki.

Dodatkowo ozdób album kolorowankami specjalnie przygotowanymi na Dzień Mamy, osobistymi wpisami i dedykacją. Nie zapomnij dodać dat i opisów. Taki upominek to fantastyczna pamiątka na całe życie!

Dzień Matki jest raz w roku. Niech zatem będzie wyjątkowy!