Przejdź do treści

Jak narysować postać Impostora z Among Us?

W tym poradniku pokażę, jak narysować postać z Among Us – Impostora. Lekcja będzie naprawdę prosta i poradzi sobie z nią nawet niedoświadczony rysownik.

Jak narysować Impostora z Among Us?

Ta lekcja na temat rysowania postaci z Among Us będzie bardzo interesująca dla tych, którzy lubią rysować i grać. Również ta instrukcja zainteresuje tych, którzy lubią naprawdę proste lekcje rysunku. Cały samouczek rysowania Impostora składa się z czterech naprawdę prostych etapów. Każdy etap składa się z podstawowych linii i detali. Na sam koniec konieczne będzie pokolorowanie postaci. Możesz użyć dowolnego koloru zaprezentowanego na naszym rysunku.

Tak więc, drodzy czytelnicy, przygotujcie swoje ulubione materiały artystyczne, przewińcie stronę w dół i zaczynajmy rysowanie 🙂

Rysunek Impostora krok po kroku

1. Narysuj kontury postaci. Należy pamiętać, że górna część ciała powinna być zauważalnie większa niż nogi postaci Impostora.

1 jak narysować Impostora

2. Dodaj szczegóły. Z przodu ciała postaci narysuj owal, jak poniżej na rysunku. Następnie narysuj torbę za plecami.

2 jak narysować Impostora

3. Ostrożnie pogrub rysunek liniami, nadając mu ostrzejszy i bardziej kreskówkowy wygląd.

3 jak narysować Impostora

4. Pokoloruj rysunek Impostora wybierając dowolne kolory.

Rysunek Impostora

Tak więc, drodzy młodzi artyści, ich rodzice i nauczyciele rysunku, samouczek rysowania postaci z Among Us dobiegł końca. Przy okazji, nie zapomnijcie odwiedzić naszych darmowych kolorowanek Among Us.