Przejdź do treści

Jak narysować psa?

  Pies to prawdziwy przyjaciel człowieka, dlatego stworzyliśmy lekcję – jak narysować psa krok po kroku, aby pokazać w kilku prostych krokach rysunek psa. Teraz czeka na Ciebie ekscytujący samouczek rysowania psa. W tym samouczku pokażemy, jak prosto narysować pieska. Masz już pewne umiejętności rysowania, ale teraz nauczysz się rysować zwierzę w bardziej naturalny i realistyczny sposób.

  Jak narysować psa

  Zdjęcie przedstawia psa rasy beagle. Ta rasa psów jest teraz bardzo popularna wśród dzieci. Ten pies jest bardzo aktywny, inteligentny i ma dobrze rozwinięty węch i świetnie nadaje się na polowania. Ponadto psy rasy beagle są wytrzymałe zdrowotnie i mogą pozostać aktywne przez wiele lat. Postępuj dokładnie według wszystkich kroków i korzystaj z naszych wskazówek, a uzyskasz piękny rysunek.

  Rysunek psa krok po kroku

  1. W pierwszym kroku naszej instrukcji jak narysować psa, naszkicuj ołówkiem głowę psa. Aby to zrobić, utwórz owal zwężony ku dołowi.

  1 jak narysować psa

  2. Narysuj uszy. Użyj gładkich linii i narysuj szerokie, zaokrąglone uszy, które zwisają.

  2 jak narysować głowę psa

  3. W trzecim kroku instrukcji narysuj tułów psa. Aby to zrobić, naszkicuj gładką linię, spróbuj nadać jej taki sam kształt jak na poniższym obrazku.

  3 jak prosto narysować psa

  4. Teraz zabierzemy się za narysowanie łap pieska. Bądź ostrożny i spróbuj  w tym kroki narysować realistyczne łapy naszego pupila.

  5 jak narysować łapy psa
  5. Narysuj starannie pyszczek pieska, ale upewnij się, że uzyskałeś prawidłowe proporcje, zbliżone do tych z naszego rysunku.

  5 jak narysować pieska

  6. Narysuj plamki na tułowiu oraz ogonie psa. Ogon może być średniej długości, a plamy o dowolnym kształcie.

  6 jak łatwo narysować psa

  7. Dodaj plamy i naszkicuj pazurki na łapkach psa. Najważniejsze tutaj jest umieszczenie wszystkich elementów w taki sam sposób, jak na rysunku poniżej.

  7 jak narysować psa - instrukcja

  8. Użyj gumki, aby usunąć niepotrzebne linie na tylnych i przednich łapkach psa.

  8 jak narysować psa krok po kroku

  9. W ostatnim kroku naszej instrukcji pokoloruj pieska.  Do kolorowania plam na ciele psa użyj dwóch kolorów – brązowego i pomarańczowego.

  Rysunek psa dla dzieci

  Kiedy całkowicie skończysz rysunek psa, doceń swoją pracę. Czy jesteś zadowolony z rysunku? Mamy nadzieję, że miło spędziłeś czas, a jeśli coś nie wyszło za pierwszym razem, nie poddawaj się i spróbuj jeszcze raz. Poświęć więcej czasu na rysowanie, a za każdym razem osiągniesz lepsze wyniki. Mamy nadzieję, że nasze lekcje rysunku pomogą Ci stworzyć nowe realistyczne obrazki do kolorowania.