Przejdź do treści

Kolorowanki Wielkanocne

Święta to bardzo wyjątkowy czas dla całej rodziny. Wspólne spędzanie chwil daje ogromną radość. Warto wykorzystać ten czas jak najlepiej, np. wspólnie kolorując. Kolorowanki wielkanocne cieszą nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Podsuwamy też inne pomysły na wspólne aktywności podczas świąt wielkanocnych.

Kolorowanki Wielkanocne

Kolorowanki Wielkanoc do druku

Kolorowanki wielkanocne cieszą się od dawna ogromnym zainteresowaniem. Można podsunąć je dzieciom na długo przed Wielkanocą. W ten sposób mogą się nastrajać i wyobrażać sobie, że już niedługo razem z rodzicami będą malować pisanki i przygotowywać przepyszne potrawy oraz ciasta na świąteczny stół. Kolorowanki Wielkanoc można wydrukować na naszej stronie internetowej. Pobranie arkuszy w formacie A4 jest banalnie proste, a do tego darmowe. Wystarczy wydrukować je na domowej drukarce. To takie proste!

Dlaczego warto kolorować? To zajęcie, które wycisza, relaksuje, rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność. Dodatkowo staje się doskonałym sposobem na wspólne spędzanie magicznych chwil dorosłych i dzieci. Dlatego idealnie nadaje się na wielkanocną aktywność. Bo przecież to nie tylko siedzenie przy stole, prawda? :)

Kolorowanki wielkanocne do druku
Wielkanocne kolorowanki
Króliczek i jajka malowanka wielkanocna
Kolorowanka wielkanocna do rysowania po śladzie
Kolorowanka z zestawem jajek wielkanocnych do druku
Kolorowanka wielkanocna z jajkiem i szlaczkami
Wielkanocne kaczuszki do malowania
Pisanki dla dzieci do druku
Drzewko wielkanocne z pisankami kolorowanka
Wielkanoc kolorowanki dla dzieci
Koszyczek z pisankami do wydruku
Wielka Wielkanocna pisanka
Zajączek Wielkanocny z pisanką i napisem Wielkanoc
Kolorowanka pisanka we wzory do druku w PDF
Pisanki Wielkanocne kolorowanka do wydruku
Pisanka na Wielkanoc, kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Wielkanocne jajka
Piasnka kolorowanka Wielkanocna do pobrania
Kolorowanka Alleluja z króliczkiem do druku
Kolorowanka koszyczek Wielkanocny z napisem Wesołych Świąt
Króliczek i kaczuszka kolorują pisankę Wielkanocną
Kolorowanka świąteczna na Wielkanoc
Obrazki Wielkanoc do druku
Pisanka wielkanocna z oczami kolorowanka dla dzieci
Prawdziwy zajączek wielkanocny - kolorowanka dla dzieci
Rysunki wielkanocne dla dzieci
Jajka kolorowanki do druku
Pisanki kolorowanki dla dzieci
Prosta kolorowanka wielkanocna dla maluchów
Obrazek wielkanocny do kolorowania
Mandala wielkanocna do druku
Kolorowanka Wielkanoc
Kolorowanka wielkanocna 3d
Kościół kolorowanka do druku
Jezus na krzyżu kolorowanka
Krzyż kolorowanka dla dzieci na Wielkanoc
Witraż z Jezusem kolorowanka na Wielkanoc
Kolorowanka z Jezusem dla dzieci
Kolorowanki z zajączkami na Wielkanoc
Zestaw 9 pisanek do kolorowania
Nowoczesna pisanka Wielkanocna do kolorowania
Kolorowanka z czarno białą pisanką do malowania
Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza propozycja związana z kolorowankami. Znalezienie darmowych kolorowanek do druku, które stanowią wspaniałą okazję do wprowadzenia wiosennego klimatu, jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki temu Wasze dziecko może rozwijać swoje umiejętności artystyczne, malując zajączki, baranki, jajka czy inne rysunki związane z Wielkanocą.

Kolorowanki wielkanocne do druku są dostępne w wielu wzorach, od najprostszych, idealnych dla najmłodszych, po bardziej skomplikowane, które z pewnością przyciągną uwagę nawet najstarszych członków rodziny. Malowanki te nie tylko są darmowe, ale również łatwo dostępne do pobrania. Kolorowanki te, pełne wiosennych motywów i tradycyjnych elementów wielkanocnych jak pisanki czy baranki, z pewnością wprawią wszystkich w wesoły nastrój świąteczny.

Kolorowanki na Wielkanoc to doskonały sposób, by spędzić te chwile kreatywnie i rodzinnie. Dzięki nim, Wielkanoc nabiera dodatkowego wymiaru, a dzieci mają możliwość wyrażenia swojej kreatywności poprzez kolorowanie. Więc pobierajcie, drukujcie i cieszcie się wspólnym tworzeniem kolorowych rysunków, które będą świadectwem Waszych wspólnych chwil i umiejętności artystycznych.

Kolorowanki wielkanocne i co jeszcze?

Zabawa z wielkanocnymi kolorowankami na pewno zajmie całą rodzinę w świąteczny wieczór. Warto pomyśleć również o innych aktywnościach. Co jeszcze można robić razem w Wielkanoc?

Wielkanocne kolorowanki i co jeszcze?

Oto kilka pomysłów:

Spacer – banalny pomysł? Warto go jednak przytoczyć, bo coraz częściej zapominamy o tym, że spacer jest wspaniałą aktywnością. Wspólne chodzenie i odkrywanie na nowo znajomych miejsc, np. w lesie pod domem. Rozmowy, słuchanie śpiewu ptaków. I oczywiście zalety związane z samym ruchem – dotlenienie organizmu i spalanie nadprogramowych, świątecznych kalorii.

Seans filmowy – święta to super pora, by nadrobić oglądanie filmów i seriali. Można zrobić to w formie domowego kina. Taki seans, do którego można dorobić nawet bilety, nastroi wszystkich do wspólnego spędzenia super pory. Dzieci będą zachwycone taką niebanalną formą oglądania telewizji.

Planszówki – planszówki mogą angażować tak świetnie jak malowanki wielkanocne. Warto wyciągnąć z odmętów szafy różne gry, karty i kości. Zabawy będzie tyle co niemiara!

A Wy jak lubicie spędzać Wielkanoc? Czy kolorujecie, gracie w gry i spacerujecie? Warto być aktywnym w ten wyjątkowy dzień. A wielkanocne kolorowanki dla dzieci przygotujcie sobie jak najszybciej. Dzieciaki mogą ćwiczyć malowanie pisanek na kartach. Odwiedźcie również nasze strony z arkuszami na Boże Narodzenie.