Przejdź do treści

Kolorowanki Kraina Lodu Frozen

Która z małych dziewczynek nie jest zakochana w księżniczce Elsie? Gdy weźmiemy jeszcze do tego innych bohaterów takich jak wesoły bałwanek Olaf, Kristoff, renifer Sven, Hans, Książę i Anna, to mamy już pełen przekrój fantastycznych postaci, które pokochały dzieci z całego świata! Nic dziwnego, że także kolorowanki „Frozen” cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Kolorowanki Kraina Lodu

Na naszej stronie kolorowanki w formacie A4 można pobrać za darmo. Warto to zrobić, a potem wydrukować malowankę na domowej drukarce i wreszcie – oddać się niekoniecznie lodowym kolorowankom. Powodzenia!

Elsa i Anna kolorowanka dla dzieci z logo Kraina Lodu do druku
Wesoły Olaf z Frozen kolorowanka dla dzieci
Sven i Kristoff kolorowanka dla fanów Krainy Lodu
Kolorowanka Anna i Elsa w objęciach do druku
Elza z bajki Kraina Lodu kolorowanka dla dziewczynek
Kolorowanka Anna z Krainy Lodu do wydruku
Elsa i Anna świętują urodziny Olafa kolorowanka dla dzieci
Sven i Kristoff kolorowanka z bajki Kraina Lodu 2
Anna i Olaf w oczekiwaniu na Svena kolorowanka do druku
Renifer Sven kolorowanka z bajki Frozen
Główne postacie z bajki Kraina Lodu kolorowanka do druku
Elsa i Anna kolorowanka do wydruku
Frozen kolorowanka z bohaterami bajki do druku
Kraina lodu logo do wydruku z bajki Frozen
Elsa kolorowanki
Anna kraina lodu kolorowanka do druku
olaf kolorowanki
Kolorowanki Kraina Lodu w roli głównej Elsa i Anna
„Frozen” – ciekawe informacje

„Frozen” to bajka, którą pokochały dziewczynki (i nie tylko) z całego świata. Niezwykła Kraina Lodu przyciąga uwagę pięknymi obrazkami i niezwykłymi bohaterami. Nic dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się także „lodowe kolorowanki”. Tymczasem warto przeczytać kilka bardzo interesujących ciekawostek na temat tej niezwykłej bajki. Gotowi? Oto one:

1. Anna i Roszpunka to rodzina, ale nie wszyscy wiedzą, że ich mamy to… siostry.

2. Bohaterowie bajki „Frozen” – Hans, Kristoff, Anna oraz Sven zawdzięczają swoje imiona… Hansowi Christianowi Andersenowi, który był autorem słynnej „Królowej Śniegu”. Na pierwszy rzut oka zestaw tych imion nie ma aż tak wiele wspólnego z autorem kultowej baśni, ale gdy wypowiemy je szybko jedno po drugim, to rzeczywiście podobieństwo będzie uderzające!

3. W niektórych scenach „Krainy lodu” pojawiają się bohaterowie innych disney’owskich bajek, np. Myszka Miki. Warto przyuważyć.

4. Trudno sobie wyobrazić, ale okazuje się, że pierwotnie Elsa miała być… czarnym charakterem. Na szczęście autorzy bajki w porę zmienili zdanie i tak dzisiaj ta niezwykła postać jest bardzo pozytywna i tym samym – uwielbiana na całym świecie!

5. Dowodem na to, że „Kraina lodu” zyskała sobie ogromną rzeszę sympatyków z całego świata jest to, że w okresie największej popularności bajki, ogromnie wzrosła częstotliwość nadawania imion Anna oraz Elsa dla noworodków. Może i dobrze – w końcu to bardzo ładne imiona.

6. Duża część bajki „Kraina lodu” to sceny śpiewane – stanowią około 25% całości bajki.

7. Kolejność tworzenia bajki „Frozen” była dość specyficzna – zaczęto bowiem od… zakończenia, a dopiero do niego tworzono całą historię.

Też kochacie „Frozen”? To wspaniale! Warto w takim razie pobrać nasze darmowe kolorowanki z „Krainy lodu”. Szereg postaci, a co za tym idzie – możliwości do kolorowania. Wcale nie trzeba decydować się na zimne barwy, można wybrać te ciepłe i też będzie wspaniale. Miłego kolorowania!