Przejdź do treści

Kolorowanki My Little Pony

Znacie My Little Pony? To najsłynniejsze kucyki na świecie! Kochają je dziewczynki (młodsze i starsze) z całego świata. Nie ma się co dziwić. Te kolorowe kucyki przyciągają wzrok i aż chce się z nimi spędzać czas. Tym bardziej polecamy nasze kolorowanki do druku, które przedstawiają różne obrazki właśnie z My Little Pony w roli głównej.

Kolorowanki Pony

Czy to nie brzmi jak doskonały pomysł na niespodziankę dla naszych pociech? Oczywiście, że tak. Warto pobrać nasze bezpłatne malowanki i dać się ponieść kolorom. To naprawdę bardzo przyjemne!

Pinkie Pie kolorowanka My Little Pony do druku
Kolorowanka Rainbow Dash z kucykiem My Little Pony
Kucyk Twilight kolorowanka dla dzieczynek do druku
Kolorowanka Rarity kucyk z bajki My Little Pony
Kolorowanka Celestia kucyk z My Little Pony
Fluttershy kolorowanka z kucykiem
Spike kolorowanka ze smokiem My Little Pony do druku
Koniki Pony kolorowanka z kucykami do druku
Bezpłatna-malowanka-Applejack-dla-dzieci
Kolorowanka z bajki Equestria My Little Pony
Świąteczna kolorowanka z kucykami My Little Pony
Kucyki My Little Pony kolorowanka do malowania
Applejack kolorowanka z dziewczynką My Little Pony
Zestaw kucyków My Little Pony kolorowanka dla dzieci
My Little Pony – ciekawe informacje

Któż nie zna My Little Pony! Kolorowe kucyki stanowiące barwne postaci są uwielbiane przez starsze i młodsze dzieci z całego świata. Trudno przejść obok nich obojętnie. Czy znacie różne ciekawostki na temat My Little Pony? Chętnie przytoczymy kilka z nich. Oto one:

1. Bonnie Zacherle to pomysłodawczyni idei My Little Pony. Bonnie to córka weterynarza, który bardzo kochał zwierzęta i z ogromną troską się nimi opiekował. Jego latorośl odziedziczyła po nim miłość między innymi do kucyków. A wszystko to z racji Knickera, którym także zajmował się jej tata. Przez jakiś czas także Bonnie mogła się nim opiekować, ale niestety w końcu musiało dojść do rozstania. Dziewczynka bardzo to przeżyła i długo myślała o swoim ukochanym kucyku. Tak naprawdę nigdy nie opuścił jej głowy. Dlatego jako dorosła kobieta pomogła Hasbro stworzyć zabawkę, która osiągnęła ogromny sukces na całym świecie. Był to kucyk, inspirowany właśnie Knickerem. Zabawkowy konik zrobił szybko furorę i zaczął robić karierę na całym świecie.

2. Pierwsza seria My Little Pony pojawiła się w 1982 roku. Wtedy to zadebiutowało w sumie 6 kucyków. Były to Snuzzle, Buttercotch, Blue Belle, Minty, Blossom oraz Cotton Cany.

3. My Little Pony zadebiutowały także w telewizji. Bajka nosiła tytuł „My Little Pony Friends ‚n Friends”. Jej premiera odbyła się we wrześniu 1986 roku. Nie stworzono jednak wielu sezonów serialu animowanego. W sumie powstały dwa ku nieszczęściu wielu najmłodszych.

4. Celestia, jedna z najbardziej znanych postaci My Little Pony, królowa, początkowo miała być tylko księżniczką.

5. Applejack odniósł spektakularny sukces w Japonii – można mówić, że tak wokół tej postaci powstała duża subkultura, która zrzeszała wielu fanów. Trudno się zresztą dziwić – w Kraju Kwitnącej Wiśni kultura kowbojów jest bardzo rozwinięta.

6. „Zecora” to nazwa, która wzięła się od słowa „Zebra”.

Jak widać My Little Pony skrywają w sobie bardzo wiele ciekawostek, które interesują się nie tylko ogromną rzeszę fanów, ale także osoby zainteresowane sukcesem serii. Miłośnicy tych oryginalnych kucyków kochają gadżety związane z My Little Pony. Wiele z nich oferujemy na tej stronie internetowej za darmo!

Przepiękne kolorowanki My Little Pony można pobrać w kilka chwil, wydrukować na domowej drukarce i… cieszyć się świetną formą spędzania wolnego czasu. Doskonała opcja dla całej rodziny. Polecamy!