Przejdź do treści

Kolorowanki Psi Patrol

 

Bajka „Psi Patrol” zyskała ogromną popularność oczywiście dzięki niezwykłym bohaterom. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye, Everest, Tracker czy Ryder to członkowie wspaniałej ekipy Psiego Patrolu, którą uwielbiają wszystkie dzieci, zarówno te starsze jak i te młodsze. Widzowie chcieliby pomóc temu zacnemu zespołowi naprawiać świat. Zanim jednak do tego dojdzie, warto pokolorować nasze malowanki.

Kolorowanki Psi Patrol

Bezpłatne kolorowanki Psi Patrol można pobrać szybko i sprawnie. Potem już tylko wydruk na domowej drukarce i można kolorować świat Psiego Patrolu. Brzmi wspaniale, prawda? I taka też będzie ta czynność, która z łatwością pochłonie całą rodzinę!

Psi Patrol kolorowanki z głównymi bohaterami bajki
Ryder kolorowanka - lider całego zespołu Psi Patrol
Marshall kolorowanka z bajki Psi Patrol
Chase kolorowanka z bajki Psi patrol do druku
Everest kolorowanka z bohaterem bajki o pieskach
Zuma kolorowanka online Psi Patrol do drukowania
Rubble kolorowanka do druku Psi Patrol
Skye kolorowanka z bajki Psi Patrol do drukowania
Tracker z bajki Psi Patrol kolorowanka online
Rocky piesek darmowa kolorowanka Psi Patrol
Kolorowanka z napisem Psi Patrol dla chłopców
Pieski z bajki Psi Patrol darmowa kolorowanka online
Kolorowanka Paw Patrol do malowania online
Oryginalne logo Psi Patrol kolorowanka do druku
Psi Patrol kolorowanka z Chasem i Marshallem do druku
Kolorowanka z Marshallem i dyniami z Psiego Patrolu
Malowanka Chase i Marshall wdrapują się na drzewo
Paw Patrol kolorowanka dla dzieci do wydruku
Piesek kolorowanka z Psiego Patrolu za sterami samochodu
Wspólne prace w ogrodzie kolorowanka z Psi Patrol
Kolorowanka ze szczeniakami z Psi Patrol do wydruku
Psi Patrol kolorowanka
Chase i Ryder oryginalna kolorowanka Psi Patrol do pobrania za darmo
Kolorowanki Psi patrol ze szczeniakami Chase
Psi Patrol – ciekawe informacje

„Psi Patrol” to bajka uwielbiana na całym świecie! Mnóstwo widzów śledzi dzielne poczyniania psiej ekipy kibicując na każdym kroku. Któż nie chciałby dołączyć do ekipy „Psiego Patrolu”? Z pewnością dzięki naszym kolorowankom można przenieść się na chwilę do tego świata. Serdecznie polecamy również dowiedzieć się kilku niezwykle interesujących informacji na temat „Psiego Patrolu”. Oto one:

1. Pomysł na powstanie bajki „Psi Patrol” zrodził się w Kanadzie. Trzech przyjaciół z tego kraju, którzy znali się już od dzieciństwa, wymyślili psią ekipę, która będzie ratować świat.

2. Produkcją bajki zajął się Keith Chapman, bardzo znany i ceniony producent telewizyjny z Wielkiej Brytanii. Keith miał już na swoim koncie ogromny sukces – wyprodukował bowiem znanego dzieciom (i nie tylko dzieciom) z całego świata „Boba Budowniczego”. Nic dziwnego, że „Psi Patrol” także odniósł sukces.

3. Szczeniaczki, które występują w filmie animowanym „Psi Patrol”, są psami rasowymi. Jedyny wyjątek stanowi Rocky, który jest mieszańcem. Zuma jest za to najmłodszym pieskiem z bajki, ma 5 lat. 8 lat ma zaś Everest, który jest najstarszy.

4. Psiaki w „Psim Patrolu” poruszają się pojazdami, które są ponumerowane. Każdy pojazd przypisany jest do konkretnego bohatera.

5. Skąd pochodzi charakterystyczne imię Zuma? Piesek otrzymał je na cześć znanej plaży, która mieści się w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

6. „Psi Patrol” osiągnął sukces już w 2016 roku – najpierw znany był z telewizji. Wkrótce zadebiutował także na… deskach teatru w Stanach Zjednoczonych!

Wszystkie dzieciaki uwielbiają „Psi Patrol”. Bajka to jedno, ale nie można przecież zapominać o gadżetach związanych z tą niezwykłą historią! Dlatego oferujemy fantastyczne kolorowanki z bohaterami „Psiego Patrolu”. Wszystkie można pobrać za darmo do formatu A4. Doskonale nadają się do wydrukowania na domowej drukarce. Chwila moment i mamy kolorowankę, za którą będą szaleć wszystkie dzieci.