Przejdź do treści

Kolorowanki Angry Birds

Angry Birds – dzieci uwielbiają te “wkurzone ptaki” i jeszcze bardziej kochają je kolorować, mając szerokie pole do manewru i do rozwijania swojej wyobraźni.

Kolorowanki Angry Birds

Warto sprawdzić darmowe kolorowanki do druku z Angry Birds – dzieciaki będą zachwycone między innymi serią Space, Star Wars czy Rio. Wybór jest znacznie większy. Wśród licznych kolorowanek znajdziemy także wersje ze świątecznymi Angry Birds. A wszystko to za darmo. Wystarczy wybrać wraz z pociechą kolorowanki i pobrać lub je wydrukować. Gotowe! Powodzenia!

Czerwony ptak z Angry Birds do wydrukowania za darmo
Kolorowanka z bohaterami bajki Angry Birds do wydruku
Kolorowanka z bajki Angry Birds świnka
Świnka z bajki Angry Birds do druku
Kolorowanka Angry Birds do wydrukowania
Ptaszek z bajki Angry Birds
Kolorowanka Angry Birds Stella
Kolorowanka Angry Birds Star Wars
Ptaki z Angry Birds do wydruku
Malowanka Angry Birds z ptakami
Kolorowanka Angry Birds Wielkanoc
Kolorowanka Angry Birds z procą i ptakami
Kolorowanka Angry Birds z ptakami
Napis logo Angry Birds do malowania
Kolorowanka skaczący ptak z Angry Birds
Kolorowanka z bajki Angry Birds do malowania
Malowanka Angry Birds Stella z przyjaciółmi
Malowanka Angry Birds
Ptak z bajki Angry Birds do malowania
Kolorowanka z bajki Angry Birds
Kolorowanka Angry Birds Stella i owoce
Kolorowanka świnka z Angry Birds
Kolorowanka świnka z Angry Birds
Malowanka do druku z bajki Angry Birds
Malowanka Angry Birds dla dzieci
Kolorowanka świnia z Angry Birds
Kolrowanka Angry Birds do wydruku
Bubbles z Angry Birds do kolorowania
Kolorowanka ptak z Angry Birds bomba
Kolorowanki z serii Angry Birds – ciekawe informacje

Twoje dziecko uwielbia Angry Birds? Nic dziwnego! To jedna z ulubionych gier dzieci z całego świata. Wyrazista, pełna emocji i zapamiętywalna – tak w skrócie można opisać Angry Birds. Nic dziwnego, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się też kolorowanki Angry Birds! Co ciekawego wiemy o tej grze?

Sprawdźcie sami:

1. W miejscowości Tampere w Finlandii istnieje rodzinny park rozrywki, który został w stu procentach poświęcony grze Angry Birds. Czy udaliście się tam już ze swoimi pociechami? :)

2. Niektórzy nauczyciele, szczególnie amerykańscy, zdając sobie sprawę z popularności gry Angry Birds, wykorzystują ćwiczenia z bohaterami gry w roli głównej. A wszystko po to, by jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę uczniów. Jednym z przykładów jest zadanie, w którym uczniowie mieli policzyć, pod jakim kątem wystrzelić ptaka, aby… trafić w świnię.

3. Angry Birds, czyli grę, która ma miliony fanów na całym świecie, tworzyły tylko…  4 osoby przez 8 miesięcy. Jak widać wielki sukces nie oznacza pracy ogromnego sztabu ludzi przez długie lata. Warto jednak dodać, że firma Rovio, czyli producent Angry Birds, wcześniej wypuściła kilkadziesiąt gier i rzadka nie odniosła spektakularnego sukcesu. A to oznacza, że warto być wytrwałym, a sukces w końcu przyjdzie!

4. Koszt produkcji gry wyniósł około 70 tys. dolarów. Zyski już dawno przekroczyły… 100 miliardów dolarów.

5. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że do największych fanów gry zaliczamy bardzo znane osoby, takie jak np. Angelina Jolie czy David Cameron. Ciekawe, czy lubią też kolorowanki z Angry Birds? Podejrzewamy, że tak! Któż by ich nie lubił?

6. Słynne „wściekłe ptaki” stały się już nieodłączną częścią współczesnej popkultury. Nikogo już nie dziwi ich widok w filmach, serialach, na gadżetach i w wielu innych miejscach.

Kochasz Angry Birds? Twoje dzieciaki także? To wspaniale! Pobierz serie obrazków i kolorujcie je całą rodziną! Malowanki Angry Birds po pobraniu są gotowe do wydruku (w formacie A4). A co ważne – wszystkie kolorowanki, zarówno te z Angry Birds, jak i innymi bajkowymi bohaterami, są za darmo. Nic tylko korzystać!