Przejdź do treści

Kolorowanki Auta

Kolorowanki Auta robią furorę wśród wszystkich fanów niezwykłych bohaterów. Cars, Zygzak McQueen, Sally Carrera, Złomek, Magister Felga, Guido i wiele, wiele innych.

Kolorowanki Auta

Bajka „Auta” to świetna opowieść nie tylko dla młodych (i starszych) fanów motoryzacji. To świat, który spodoba się wszystkim – a wszystko to ze względu na barwność sytuacji i oczywiście wspomnianych już bohaterów. Malowanki „Auta” można pobrać bezpłatnie i wydrukować je na domowej drukarce, a wszystko po to, by jak najszybciej zacząć wypełniać je kolorami zgodnie z fantazją autora.

Kolorowanka z bajki Auta do wydruku
Kolorowanka Zygzak i Złomek z bajki Auta
Logo Auta do druku kolorowanka
Kolorowanka Auta 3 do druku
Sally i Zygzak kolorowanka
Ogórek kolorowanka z bajki Auta do wydruku
Kolorowanka dla dzieci Cars z bohaterami filmu
Roman z bajki Auta do kolorowania
Marek i Pan Król Zawierucha kolorowanka dla dzieci
Kolorowanka Szeryf z bohaterem bajki Auta
Auta kolorowanka do malowania
Kolorowanka dla dzieci samolot i złomek
Kolorowanka Marek Marucha z bajki Auta
Kolorowanka Sally Auta do wydruku
Kolorowanka wózek widłowy Łukasz Auta
Zygzak malowanka dla dzieci
Traktor rusty kolorowanka
Zygzak samochód do wydruku
Wóz strażacki Edek kolorowanka
Złomek do druku kolorowanka
Kolorowanka do wydruku ze Złomkiem i przyjaciółmi
Kolorowanka Złomek i policja do wydruku
Kolorowanka wyścig z filmu Cars
Darmowa kolorowanka Auta z Zygzakiem
Zygzak McQueen kolorowanka do druku
Kolorowanka Zygzak na torze wyścigowym
Kolorowanka Zygzak do malowania
Kolorowanka Kamasz i Ogórek do druku
Kolorowanka Zygzak Auta do wydruku
Kolorowanka Garbi z bajki Auta
Złomek z bajki Auta do druku
Kolorowanka Auta Kamasz i Ogórek
Ciężarówka z filmu Auta do wydruku
Kolorowanka Złomek do wydruku
Kolorowanka Magister Felga
Kolorowanki „Auta” – ciekawe informacje

Bajka „Auta” od lat robi furorę nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także dorosłych. To świetna opowieść, która łączy pokolenia i dostarcza niezwykłych wrażeń. Głównie dzięki kolorowym bohaterom. Z darmowymi kolorowankami można pomalować je na własne barwy świetnie się przy tym bawiąc! Zanim jednak pobierzecie bezpłatne malowanki z bohaterami Aut, sprawdźcie interesujące informacje na temat tej bajki. Oto one:

1. Niewiele osób wie, że bajka „Auta” powstała na bazie autentycznej historii, która niegdyś wydarzyła się w miasteczku Peach Spring w Arizonie.

2. Bajka „Auta” produkowana była bardzo nowoczesnym sprzętem. Okazuje się, że komputery, na których tworzono tę historię były nawet 1000 razy mocniejsze niż te, na których powstawało słynne „Toy Story”. Trudno się jednak dziwić. Ta druga bajka powstała przecież w 1995 roku. Mimo wszystko liczby te robią duże wrażenie!

3. Jeden z bohaterów bajki „Auta” nosi nazwę Guido – to imię, które oznacza „Ja jadę”. To tłumaczenie z języka włoskiego. To właśnie w słonecznej Italii Guido jest rzeczywistym imieniem.

4. Bohaterami bajki „Auta” są, jak sama nazwa wskazuje, samochody. Co ciekawe nie ma tam ani jednego człowieka. Każdy z bohaterów to… auto, nawet robaki.

3. Sally Carrera, jedna z bohaterek bajki „Auta”, posiada tatuaż.

5. W odsłonie „Auta 2” pojawiło się prawie… 1000 nowych postaci. To szalenie dużo, nie tylko jak na film animowany.

6. Zygzak MacQueen, jeden z bohaterów bajki „Auta”, miał startować w wyścigu z numerem 57 – to rok urodzin reżysera Johna Lassetera. Finalnie jednak ten numer to 95, czyli rok, w którym pojawiło się wspomniane już „Toy Story”.

Kolorowanki „Auta” to szereg różnego rodzaju malowanek, które można sprawnie (i co najważniejsze – bezpłatnie!) pobrać z naszej strony. Nie trzeba ich drukować w specjalistycznej drukarni. Doskonale sprawdzi się domowa drukarka. Zatem nic tylko drukować i spędzać kreatywnie czas z całą rodziną. Przyjemnego kolorowania!