Przejdź do treści

Kolorowanki Fortnite

Ty i Twoje dziecko kochacie grę Fortnite? Nie tylko Wy! Cały świat oszalał na punkcie tej niezwykłej gry. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was arkusze do pokolorowania! Na pewno zachwycą Was te rysunki Fortnite. Co powiecie na Venturion, Ice King, Ragnarok, Peely albo Beef Boss? Te i wiele innych bohaterów, broni czy figurek znajdziecie właśnie na naszej stronie internetowej. Do dzieła!

Kolorowanki Fortnite

Fortnite kolorowanka nie tylko dla miłośników gry

Czy Fortnite rysunki przeznaczone są także dla mniejszych dzieci, które jeszcze nie grają w gry komputerowe? Oczywiście, że tak! Zachęcamy do przejrzenia różnych arkuszy z naszej strony internetowej. Niech Wasze dzieci same zdecydują, co chcą pokolorować. Być może będą to kolorowanki Fortnite? Sprawdźcie różne opcje. Przecież nasze arkusze są darmowe! Wystarczy, że sprawnie i szybko je pobierzesz oraz wydrukujesz na domowej drukarce. Prosto, szybko i tanio. Do dzieła! :)

Kolorowanka dla dzieci Fortnite
Kolorowanka Ether z gry Fortnite
Kolorowanka Astronauta Fortnite
Lama Fortnite kolorowanka dla dzieci
Tomatohead kolorowankado druku z gry Fortnite
Blockbuster kolorowanka do wydruku z Fortnite
Venturion z gry Fortnite kolorowanka dla dzieci
Sun Strider kolorowanka Fortnite
Kolorowanka Ragnarok do wydruku
Kolorowanka Alpine Ace Fortnite
Kolorowanka Teknique Fortnite Battle Royale
Kolorowanka Guaco Fortnite do druku
Tropikalna Zoey kolorowanka Fortnite do druku
Crackshot kolorowanka z gry Fortnite
Kolorowanka Peekaboo strój Fortnite do wydruku
Kolorowanka Frog Fortnite do druku
Kolorowanka Abstrakt Fortnite
Kolorowanka Marshmello z Fortnite do wydruku
Maska Fortnite kolorowanka do druku
Kolorowanka logo Fortnite do wydruku
Kolorowanka Tort Fortnite 1st pierwsze miejsce
Fortnite miniaturki kolorowanka dla dzieci
Skrzynia Fortnite kolorowanka dla dzieci
Bronie z Fortnite kolorowanka
Kolorowanki Fortnite dla fanów gry

Czy są jeszcze na świecie osoby, które nie znają gry Fortnite? Naszym zdaniem nie. To w dzisiejszych czasach chyba najpopularniejsza gra komputerowa, która zyskała również ogromną sławę w Polsce. Fascynują się nią przede wszystkim dzieci i nastolatkowie. Jednak sporo dorosłych też sięga po tę rozrywkę. My również bardzo ją kochamy! Dlatego prezentujemy Wam Fortnite kolorowanki. Wiemy, że prawdziwi fani gier uwielbiają też gadżety związane z ich ulubionymi bohaterami czy innymi elementami gry. A o zaletach kolorowanek, również dla starszych dzieci, nastolatków, czy dorosłych, na pewno nie musimy nikomu przypominać. Kolorowanki, nie tylko kolorowanki Fortnite, to świetne akcesoria, które pomogą się zrelaksować, odrzucić złe myśli i przede wszystkim dać masę rozrywki. To też świetna forma spędzenia czasu wspólnie - całą rodziną albo paczką przyjaciół. Zatem flamastry oraz kredki w ruch i do dzieła! Fortnite kolorowanka czeka!

15 rzeczy, których nie wiecie o grze Fortnite

By jeszcze bardziej zachęcić Was do pokolorowania arkuszy Fortnite, przygotowaliśmy dla Was 15 świetnych ciekawostek. Z tą wiedzą Fortnite kolorowanki będą jeszcze bardziej atrakcyjne! Oto 15 rzeczy, których na pewno nie wiedzieliście jeszcze o Fortnite:

1. Czy wiesz, że jednego miesiąca w grę Fortnite grało prawie... 80 milionów osób? To liczba mieszkańców Polski pomnożona przez dwa. Niesamowite, prawda?

2. Kyle "Bugha" Giersdorf, wielki miłośnik gry Fortnite, wziął udział w mistrzostwach World Cup właśnie w Fortnite. Wygrał wówczas... 3 miliony dolarów. Jesteś dzieckiem lub nastolatkiem i rodzice ciągle ograniczają Ci dostęp do gier komputerowych? Przeczytaj im tę ciekawostkę, a kto wie... Może zmienią zdanie i wręcz będa zachęcać Cię do grania w Fortnite? ;)

3. Okazuje się, że zdecydowana większość zawodników gry Fortnite (nie licząc osób, które nie mają jeszcze ukończonych 18 lat), jest w wieku od 18 do 24 lat. Wniosek jest jasny - najwięksi miłośnicy Fortnite są bardzo młodzi.

4. Wróćmy jeszcze na chwilę do Mistrzostw Fortnite World Cup. Okazuje się, że podczas zawodów w 2019 roku w konkursie nie wzięły udziału żadne kobiety. Ciekawe dlaczego Fortnite to zdecydowanie "męska" gra? :)

5. Fortnite to bardzo, ale to bardzo dochodowa gra komputerowa. Tylko mobilna wersja zarobiła ponad milion dolarów tylko w 3 dni. Trudno powiedzieć, ile w sumie zarobili twórcy gry Fortnite, ale prawdopodobnie kwoty te są wręcz niewyobrażalne.

6. Tylko w październiku 2018 roku streamingi Fortnite oglądano przez około 110 milionów godzin. Niezła sumka, prawda?

7. Wspomnieliśmy już, że Fortnite to bardziej "męska" gra. Potwierdzają to też dwie niezależne analizy. Okazało się, że ponad 70% graczy Fortnite to właśnie faceci. Nie zmienia to jednak faktu, że sporo przedstawicielek płci pięknej również zalicza się do miłośników tej gry. Trudno się dziwić - Fortnite przyciąga jak magnes!

8. Uwaga! Fortnite uzależnia! 9-letnią Brytyjkę wysłano na... odwyk. Podobno nie była w stanie przestać grać w Fortnite. Rodzice dość szybko dojrzeli spory problem. Najpierw chcieli sobie z nim poradzić bez pomocy specjalistów. Dlatego usunęli grę, a wtedy ich własna córka zaatakowała ich. Na szczęście nie doszło do tragedii.

9. Pierwsza wersja gry Fortnite mogła pojawić się już w... 2011. Wtedy Epic Games, twórca późniejszego dzieła, ogłosił premierę. Okazało się jednak, że testy i badania opóźniły wdrożenie. Finalnie Fortnite weszło na rynek dopiero 2017 roku. Jednak było na co czekać, prawda?

10. Czy wiecie, że gry takie jak Fortnite są projektowane przez bardzo mądrych i wykształconych ludzi? W przypadku Fortnite byli to przede wszystkim doktorzy psychologii behawioralnej. Znajomość tej dziedziny nauki pozwoliła twórcom stworzyć dzieło, które zafascynowało miliony ludzi z całego świata. Celem było przede wszystkim trzymać graczy w napięciu. Udało się uzyskać ten efekt, prawda?

11. Sporo na Fortnite zarabiają także streamerzy, czyli gracze, którzy udostępniają swoje poczynania online szerokiemu gronu odbiorców. Ninja to jeden z popularniejszych streamerów, który podobno zarabia... 500 tysięcy dolarów miesięcznie. To co drodzy rodzice? Może jednak pozwolicie swoim pociechom trochę pograć? :)

12. Badania pokazują, że aż 70% graczy Fortnite dokonało przynajmniej jednego zakupu w grze. Podobno na jedną osobę przypada 85$. W sumie daje to twórcom niezłą kwotę pieniędzy.

13. Jeden z popularniejszych raperów z Kanady, Drake, uwielbia Fortnite. Podobno nagrywając swoje albumy, zawsze robi sporo przerw, a wszystko po to, by pograć w grę, ale też pooglądać streamingi. Takie wyznanie to niezła reklama dla gry Fortnite, prawda?

14. Bardzo charakterystycznym i jednocześnie popularnym aspektem gry są... uroczyste tańce wykonywane przez awatary graczy.

15. W Fortnite dostępna jest, ku uciesze polskich graczy, polska wersja językowa. To dobra wiadomość przede wszystkim dla bardzo młodych fanów. W grę można bowiem grać od 12 roku życia.

Fornite to prawdziwa petarda wśród gier. Nie dość, że przyciąga jak magnes, to jeszcze narosło wokół niej sporo ciekawostek. Powstały też… kolorowanki :) Pobraliście już swoje ulubione arkusze? :)