Przejdź do treści

Kolorowanki Minecraft

 

Kultowa gra 3D od dawna już cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodszych i starszych z całego świata. Dlatego kolorowanki Minecraft musiały znaleźć się na naszej stronie. Oferujemy mnóstwo ciekawych obrazków do wydruku.

Kolorowanki Minecraft

Wystarczy pobrać, wydrukować na domowej drukarce i otwiera się przed nami świat Minecrafta do pokolorowania. Co dzisiaj chcielibyście pokolorować? Zombie, mieszkańców wioski, a może Steve’a Alexa? Bezpłatne malowanki Minecraft na wyciągnięcie ręki!

Alex Minecraft kolorowanka dla chłopców
Zwierzęta Minecraft malowanka dla dzieci
Kolorowanka osadnik z Minecraft do druku
Kolorowanka krowa Minecraft zwierzęta
Świnka Minecraft do kolorowania
Enderman kolorowanka dla chłopców jako obrazek z gry Minecraft
Pies Minecraft kolorowanka do druku z gry
Kolorowanka Minecraft krowa i domek
Steve z gry Minecraft na koniu kolorowanka do darmowego druku
Rodzinna kolorowanka Minecraft dla dzieci
Kolorowanka Enderman Minecraft
Malowanka online z gry Minecraft
Kolorowanka Ghast czyli duch z Minecraft do druku
Smok Endu kolorowanka z gry Minecraft dla dzieci
Kolorowanka z gry Minecraft - kolorowanki.net.pl
Kolorowanka Minecraft z obrazkami bohaterów
Majkraft kolorowanka online z głównym bohaterem gry i psem
Kolorowanka Minecraft mob z łukiem do wydruku
Kolorowanka Minecraft z bohaterami gry do druku
Miecz Minecraft kolorowanka dla dzieci do wydrukowania
Pająk Minecraft do druku
Logo z gry Minecraft Dungeons do wydruku
Duże logo napis Minecraft z gry do druku
Minecraft – ciekawe informacje

Minecraft to już kultowa gra, którą uwielbiają starsi i młodsi. Nic dziwnego, że wszelkie gadżety związane z Minecraftem cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Przykładem mogą być kolorowanki, o których jeszcze wspomnimy. Tymczasem skupmy się na ciekawostkach związanych z Minecraftem – jest ich cała masa. Wybraliśmy, naszym zdaniem, te najbardziej interesujące. Oto one:

1. Minecraft to gra komputerowa, która ma charakter survivalowy. Pozwala na budowanie oraz niszczenie budynków w świecie, który został wygenerowany losowo.

2. Czas w tej grze płynie o wiele, wiele szybciej niż w rzeczywistości. Tutaj doba trwa zaledwie 20 minut. W tym czasie dzień trwa 10 minut, a noc tylko 7. Zatem gdzie pozostałe 3 minuty? Twórcy gry przeznaczyli po 1,5 minuty na wschód oraz zachód słońca.

3. W Minecraft istnieją różne wioski. W nich mieszkają osadnicy, którzy pełnią różnorodne zawody. Są na przykład farmerami, bibliotekarzami, rzeźnikami, kowalami czy nawet kapłanami.

4. W grze można ponieść śmierć na wiele sposobów. Te najczęstsze przyczyny śmierci to między innymi: głód, eksplozja TNT, postrzelenie strzałą, upadek w próżnię, upadek z wysokości, wpadnięcie do lawy, ukłucie kolcami kaktusa, utonięcie, atak potwora, podpalenie przez ogień i wiele, wiele innych.

5. Każdy wie, że Minecraft jest grą niezwykle popularną, ale chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak wielkie jest zainteresowanie tą grą. Okazuje się, że w 2017 roku aktywnych graczy było aż… ponad 70 milionów. To niesamowite liczby, które dzisiaj są jeszcze większe.

6. Kto stworzył Minecrafta? Nie była to wielka korporacja, a pojedyncza osoba – Markus Persson, znany jako Notch. Oczywiście dzisiaj ekipa pracująca nad utrzymaniem i rozwojem gry jest znacznie większa – wynosi kilkadziesiąt osób.

7. Trudno powiedzieć, ile w sumie sprzedało się egzemplarzy tej gry. Szacunki pokazują, że już znacznie ponad 100 milionów.

8. W grze istnieje kilka trybów gry, są to tryby przetrwania, hardcore, przygodowy oraz obserwatora.

Fani Minecrafta chętnie sięgają po gadżety związane z tą grą. Arkusze do pokolorowania na pewno sprawią mnóstwo frajdy. Warto po nie sięgnąć z naszej strony www – są bezpłatne i można pobrać je w krótką chwilę. Zachęcamy!