Przejdź do treści

Kolorowanki SpongeBob

Kanciastoporty, Skalmar Obłynos, Patryk Rozgwiazda, Plankton, ślimak Gacuś i inni bohaterowie Bikini Dolnego są uwielbiani przez dzieciaki z całego świata! Podwodny świat nie musi być nudny – ta historia pokazuje, że jest niezwykle wesoły, pełen szczęścia i uśmiechu oraz wypełniony kolorami. Teraz starsi i młodsi sami mogą wypełnić barwami to miejsce.

SpongeBob kolorowanki

Wystarczy pobrać nasze bezpłatne kolorowanki SpongeBob, by przekonać się jak niewiele trzeba do szczęścia. To doskonała forma spędzania czasu dla całej rodziny. Serdecznie polecamy nasze darmowe malowanki, które sprostają nawet największym wymaganiom.

Oryginalne logo z bajki SpongeBob do wydruku
SpongeBob kolorowanka do druku
Pank Krab kolorowanka - SpongeBob Kanciastoporty
Kolorowanka Ślimak Gacuś do wydruku
Kolorowanka Sandy Pysia z bajki SpongeBob
Kolorowanka do druku Plankton z Bikini Dolnego
Skalmar darmowa kolorowanka online
Malowanka Pani Puff z Bikini Dolnego do wydruku
Kolorowanka logo SpongeBob do druku
Darmowa malowanka SpongeBoB i Krab do drukowania
Sandy Pysia i Pan Krab kolorowanka ze SoongeBob'a dla dzieci
Kolorowanka Patryk Rozgwiazda i SpongeBob Kanciastoporty
Kolorowanka Skalmar z kreskówki SpongeBob
Oryginalna kolorowanka SpongeBob Kanciastoporty do wydruku
Kolorowanka SpongeBob na meduzowym polu
Patryk i SpongeBob polują na meduzy darmowa kolorowanka dla dzieci
Skalmar i SpongeBob kolorowanka dla dzieci
Spongebob kolorowanka do druku
SpongeBob darmowa malowanka
Kolorowanka SpongeBob Kanciastoporty i jego bardzo dziwna mina
Kolorowanka Patryk Rozgwiazda i SpongeBob odwiedzają chorego Skalmara
Sandy Pysia i SpongeBob w duecie muzycznym
Patryk i SpongeBob rozmawiają przez telefon - kolorowanka za darmo
Kolorowanka ze Skalmarem i SpongeBob'em oczekującymi na klientów

 

SpongeBob – ciekawe informacje

SpongeBob to bajka niezwykła, która zjednała sobie miłośników z całego świata. Jest niezwykle atrakcyjna i bardzo rozwija wyobraźnię. Podobnie jak nasze kolorowanki, które można wypełnić dowolnymi barwami. Czy znacie ciekawostki na temat SpongeBoba? My mamy ich całe mnóstwo, ale wybraliśmy te najbardziej interesujące. Oto one:

1. Twórcą SpongeBob jest Stephen Hillenburg. Z wykształcenia jest… biologiem morskim. Z racji tego, że doskonale zna się na głębinach morskich, nie mógł wymyślić innej bajki. Tak naprawdę jednak do stworzenia SpongeBoba zainspirowała go… gąbka do mycia naczyń. Ciekawe, prawda? Hillenbrug pomyślał, że główny bohater jego historii będzie do niej podobny.

2. Serial SpongeBob wyświetlano ponad 130 krajach. Bajka tak bardzo spodobała się odbiorcom, że kolejni fani przybywali w błyskawicznym tempie. Dzisiaj możemy powiedzieć, że widzowie SpongeBoba stanowią miliony. Co ciekawe do grona miłośników należą nie tylko najmłodsze dzieci, ale także młodzież i dorośli. To bajka, która łączy pokolenia! Dlatego jej oglądanie stanowi świetną formę spędzania czasu całej rodziny.

3. SpongeBob to rekordowa produkcja wytwórni Nickelodeon pod względem liczby wyprodukowanych odcinków. Do tej pory powstało ich już ponad 200!

4. Bikini Bottom zostało gościnnie odwiedzone przez sporo znanych osób, m.in. przez Pink, Robina Williamsa, Johny’ego Deppa czy Willa Ferrella,.

5. Niedawno odkryto niespotykany do tej pory gatunek grzyba. Nazwano go na cześć tego niezwykłego bohatera. Grzyb nosi nazwę Spongiforma squarepantsii. Dlaczego tak się stało? Okazuje się, że grzyb przypomina… gąbkę morską. Zatem jak mogło być inaczej?

6. SpongeBob pierwotnie wcale nie miał się tak nazywać. Początkowo wymyślono dla niego imię SpongeBoy. Okazało się jednak, że taka nazwa już istnieje i jest przypisana do… mopów do sprzątania. Na szczęście szybko wymyślono inną nazwę, która jak widać okazała się być strzałem w dziesiątkę.

SpongeBob to niezwykła historia z podwodnego świata. Teraz każdy może w dowolnym momencie pokolorować tę cudowną krainę. To bardzo proste! A jeszcze prostsze jest pobranie naszych kolorowanek. Malowanki SpongeBob są darmowe! Bo szczęście nic nie kosztuje!