Przejdź do treści

Kolorowanki Pusheen

Twoje dziecko uwielbia malowanki? Na pewno zainteresują je kolorowanki Pusheen. Tę kocią celebrytkę uwielbiają najmłodsi z całego świata! Pusheen zdobyła popularność dzięki Facebookowi. Choć nie można zapominać, że tu nie ma przypadków. Kocia gwiazda jest po prostu przeurocza i nie można jej nie kochać. Sprawdź kolorowanki do druku Pusheen. Twoje dziecko będzie zachwycone!

Kolorowanki Pusheen

Twoje dziecko kocha Pusheen? Kolorowanka z tą kocią celebrytką w roli głównej sprawi Twojej pociesze moc radości. Nie musisz wydawać na nie majątku. Kolorowanki do druku możesz wydrukować za darmo na domowej drukarce. To bardzo proste – odpowiednie arkusze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wybierz te Pusheen kolorowanki, które interesują Ciebie (a właściwie Twoje dziecko) najbardziej. Musisz tylko pokryć koszt druku – arkusze są darmowe. Uwielbiamy sprawiać radość najmłodszym. Przyłącz się do nas!

Rodzina kotków Pusheen do druku
Pusheen malowanka dla dzieci
Kot Pusheen do kolorowania
Pusheen nutella kolorowanka
Kolorowanka Pusheen Halloween
Kolorowanka Pusheen Unicorn dla dzieci
Kolorowanka Pusheen Mandala do wydruku
Logo kolorowanka Pusheen
Kolorowanka Pusheen jednorożec
Kotek Pusheen malowanka z napisem
Pusheen syrenka kolorowanka
Pusheen na rowerku do kolorowania
Kolorowanka-zimowa-z-kotkiem-Pusheen
Kolorowanka letnia z Pusheen'em dla dzieci
Wiosenna kolorowanka Pusheen do wydruku
Ciekawostki o Pusheen

Twoje dziecko uwielbia Pusheen? Zatem koniecznie zapoznaj się z poniższymi ciekawostkami, by zabłysnąć przed Twoją pociechą!

1. Pusheen to rysunkowy kot, bohater komiksów oraz facebookowych naklejek.

2. Postać ta została stworzona przez Andrewa Daffa oraz Claire Beltona w 2010 roku. Autorzy zamieścili wówczas Pusheen na swojej stronie internetowej.

3. Oficjalna strona internetowa Pusheen podpowiada, że postać ta to kotek płci żeńskiej.

4. Imię kotki pochodzi z języka irlandzkiego. Puisin to inaczej po prostu kociak.

5. Jakie jest ulubione zajęcie Pusheen? Nie jest tajemnicą, że kotka uwielbia jeść. Pałaszuje przede wszystkim indyka, ciasto lub pizzę. Uwielbia spędzać czas na swoim Iphone’ie, spać, przebierać się za Wielkanocnego Zajączka czy robić odciski łapek umalowanych farbą. Pusheen obchodzi amerykańskie Święto Dziękczynienia (przede wszystkim stąd ten indyk).

6. Pusheen odwiedziła Japonię. Pojechała tam na weekend. Spędzała czas aktywnie odwiedzając atrakcyjne miejsca i jedząc pyszne rzeczy. Pusheen zajadała się przede wszystkim słynnym sushi.

7. Warto również dodać, że Pusheen uwielbia Boże Narodzenie. Wtedy to zajmuje się pakowaniem prezentów, oczekiwaniem na przybycie świętego Mikołaja czy śpiewaniem kolęd. Kotka kocha swoją rodzinę i to właśnie w Boże Narodzenie spędza z nimi dużo czasu.

8. Pusheen to towarzyska kotka. Ma sporo znajomych, z którymi uwielbia spędzać miłe chwile.

9. Kocia celebrytka, jak każdy, lubi tworzyć także listę noworocznych postanowień. Nie wszystkie udaje jej się jednak zrealizować ;)

10. Z czego wynika fenomen Pusheen? Jej sukces bierze się przede wszystkim z różnorodności. Kocia gwiazda ma bowiem wiele wcieleń. Niejednokrotnie stylizowana jest na białego jednorożca o tęczowej grzywce, czasem przebiera się za słoiczek Nutelli, a nie raz pałaszuje frytki z popularnej sieci fast-foodowej. Poza tym Pusheen wydaje się być przyjemnie puszysta. Jest też… okrągła, co wynika z jej nadmiernego apetytu.

11. Sukces Pusheen jest ogromny. Nic dziwnego, że możemy znaleźć mnóstwo produktów z wizerunkiem przymilnego, pręgowanego, szarego kociaka. Sklepowe półki (w tym internetowe) wręcz uginają się od produktów z kocią celebrytką w roli głównej – kubki, koszulki, notesy. My szczególnie polecamy kolorowanki z Pusheen. Nie trzeba za nie płacić – na naszej stronie internetowej pobierzesz je za darmo. Jedyny koszt jaki poniesiesz to ten za tusz z Twojej domowej drukarki.